طراحی در سرفیس

طراحی در سرفیس

بهترین سرفیس مایکروسافت برای طراحی گرافیکی

گرافیک در سرفیس

سری  یک گروه عالی از محصولات است که می توانید برای طراحی گرافیکی از آنها استفاده کنید. اما، درست مانند هر خط محصول، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین کامپیوتر را انتخاب کنید تا به شما در انجام کار خود به عنوان یک طراح گرافیک کمک کند.

حالا که تصمیم گرفتید به دنبال یک لپ‌تاپ ویندوزی باشید، وقت آن است که آن را انتخاب کنید! برخلاف تصور رایج، انجام کارهای طراحی گرافیکی خود بر روی یک کامپیوتر ویندوزی کاملاً خوب است.

در این متن، نگاهی دقیق‌تر به کل خانواده سرفیس خواهیم داشت، در مورد چیزهایی که باید در نظر داشته باشید صحبت می‌کنیم و توصیه‌هایم را برای یک سرفیس عالی برای افزودن به تجهیزات UX به شما ارائه می‌دهم.

بهترین لپ تاپ سرفیس مایکروسافت برای طراحی گرافیکی

گرافیک در سرفیس

بسيار خوب. اگر می خواهید از آن برای کارهای طراحی گرافیکی خود استفاده کنید، به سراغ بهترین لپ تاپ سرفیس مایکروسافت می رویم. درست مانند هر نوع کار طراحی، شما به یک لپ تاپ رده بالا با مشخصات خوب نیاز دارید. در اینجا دلیل آن است.

طراحان گرافیک از ابزارهایی مانند Adobe Photoshop، XD و Illustrator استفاده می کنند. این ابزارها برای GPU لپ تاپ شما دست و پا گیر هستند. احتمالاً تعدادی از این ابزارها را باز خواهید داشت و شاید چند برنامه دیگر مانند سرویس گیرنده ایمیل، Teams یا Zoom و یک مرورگر وب. برای انجام چند کار مانند این، به یک لپ تاپ با کارایی بالا نیاز دارید.

لیست لپ‌تاپ‌های سرفیس بالقوه مناسب برای طراحی گرافیکی را پایین می‌آورد که خوب است. ویژگی اصلی توصیه های زیر یک GPU قوی و اختصاصی است. و این دقیقا همان چیزی است که در یک لپ تاپ برای طراحی گرافیکی به آن نیاز دارید. بیا یک نگاهی بیندازیم!

مایکروسافت سرفیس بوک 3 در طراحی در سرفیس

گرافیک در سرفیس

من قبلاً در مورد بهترین لپ تاپ برای نقش های طراحی مختلف صحبت کرده ام. همانطور که ممکن است بدانید، مایکروسافت سرفیس بوک 3 یکی از دو انتخاب برتر من است. بله، این شامل طراحی گرافیک نیز می شود. در جعبه ابزار The Designer، ما از سال 2018 از Surface Book 2 استفاده می کنیم که بسیار خوب کار کرده است.

سرفیس بوک 3 جدید و بهبود یافته به همان اندازه خوب است. سال گذشته، به‌روزرسانی شد تا آخرین مشخصات لپ‌تاپ را که به خوبی با نیازهای یک طراح گرافیک مطابقت دارد، در آن گنجانده شود. این شامل جدیدترین پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA و یک Intel i7 جدید است. به دلیل این مشخصات، می تواند به راحتی نرم افزارهای طراحی گرافیکی مانند مجموعه خلاق Adobe را اجرا کند.

سرفیس بوک 3 یک لپ تاپ هیبریدی 2 در 1 است. می‌توانید مانیتور صفحه لمسی این لپ‌تاپ را جدا کنید تا به عنوان تبلت در حال حرکت از آن استفاده کنید یا آن را بچرخانید تا یک صفحه نمایش لمسی نصب شده داشته باشید. علاوه بر این، Surface Book 3 از قلم فوق العاده سرفیس پشتیبانی می کند، چیزی که هر طراح گرافیکی می تواند از آن استفاده کند.

من واقعاً می‌توانم Microsoft Surface Book 3 را برای هر طراح گرافیکی توصیه کنم. مطمئن شوید که آن را در آمازون از طریق دکمه زیر بررسی کنید.

مایکروسافت سرفیس لپ تاپ 4 در طراحی در سرفیس

گرافیک در سرفیس

یک جایگزین می تواند Surface Laptop 4 باشد. اجازه ندهید که شماره 4 شما را فریب دهد. این لپ‌تاپ بدتر از سایر لپ‌تاپ‌های خانواده سرفیس با تعداد بالاتر مانند سرفیس پرو 7 نیست. فقط متفاوت است. سرفیس لپ تاپ 4 صفحه نمایش قابل جدا شدن ندارد.

اینکه آیا یک طراح گرافیک به صفحه نمایش جداشدنی نیاز دارد یا نه به شما بستگی دارد. این لپ‌تاپ سرفیس می‌تواند نیازهای طراحی گرافیکی شما را برآورده کند، اگر از داشتن صفحه‌نمایش جدا شدنی مشکلی ندارید. دارای مشخصات بالایی است که برای هر طراح گرافیکی مناسب است.

GPU اختصاصی برای استفاده از ابزارهای طراحی شما.
پشتیبانی از قلم سرفیس برای طراحی و طراحی.
صفحه نمایش عالی
البته موارد بیشتری وجود دارد، اما اینها نکات برجسته بودند. من معتقدم مایکروسافت سرفیس لپ‌تاپ 4 برای هر طراح گرافیکی که به راه‌حل هیبریدی 2 در 1 سرفیس بوک 3 نیاز ندارد، انتخابی عالی است.

مقایسه لپ تاپ های مختلف سرفیس برای طراحی در سرفیس

لپ تاپ های زیادی در خط مایکروسافت سرفیس وجود دارد. شما سرفیس بوک و لپ تاپی را که در بالا به آنها اشاره کردم، اما سرفیس پرو، گو و سرفیس استودیو نیز دارید که از نظر فنی حتی یک لپ تاپ به حساب نمی آیند. در اینجا لیستی از کل خانواده سرفیس مایکروسافت آمده است.

Surface Go 3
Surface Laptop Go
لپ تاپ سرفیس 4
پرو 8
پرو ایکس
بوک 3
استودیو 2
لپ تاپ سرفیس استودیو

سرفیس استودیو

لپ تاپ سبکتر برای طراحی در سرفیس

هر یک از این ماشین ها به نوع متفاوتی از مخاطبان خدمات ارائه می دهند. هر مخاطبی برای نوع دیگری از کار به کامپیوتر نیاز دارد. ابتدا، کاربر قدرتمند به یک لپ تاپ رده بالا مانند سرفیس بوک یا سرفیس لپ تاپ نیاز دارد. من معتقدم گرافیست هم جزو این گروه است. بعد، شما طراح در حال حرکت را دارید. این کسی است که زیاد سفر می کند و زمانی که در حال حرکت است به یک لپ تاپ سبک برای کارهای اداری، تحقیقات و کارگاه ها نیاز دارد.

اگر به خط مایکروسافت سرفیس نگاه کنید، آن‌ها بر روی همان گروه‌هایی تمرکز می‌کنند که قبلاً ذکر کردم. Surface Pro 8 و X برای کارهای سبک تا متوسط عالی هستند. آنها بسیار سبک هستند و به راحتی می توان آنها را با خود حمل کرد. عمر باتری به اندازه ای طولانی است که می توانید کار خود را در هواپیما یا قطار انجام دهید. هر دو دستگاه دارای پشتیبانی از قلم سرفیس برای نیازهای طراحی هنری و گرافیکی شما هستند.

بیایید به طراحی گرافیکی خانواده سرفیس مایکروسافت برویم. من در مورد Surface Book 3 و Surface Laptop 4 صحبت می کنم که در بالا توصیه کردم.

SURFACE BOOK3 در طراحی در سرفیس

سرفیس بوک 3 لپ تاپی است که دارای صفحه نمایش لمسی قابل جدا شدن است. به همین دلیل، می توانید تنها از صفحه نمایش به عنوان تبلت استفاده کنید. سرفیس بوک 3 پاسخ مایکروسافت به مک بوک پرو است. این لپ‌تاپ دارای تمام مشخصات پیشرفته‌ای است که ممکن است از یک لپ‌تاپ گران قیمت انتظار داشته باشید. به عنوان یک طراح گرافیک، این می تواند لپ تاپ سرفیس انتخابی شما باشد.

Surface Laptop 4 طراحی در سرفیس

دارای مشخصات مشابه Surface Book 3 است. تفاوت اصلی این واقعیت است که این لپ تاپ هیبریدی نیست. این بدان معنی است که شما نمی توانید صفحه نمایش را مانند بسیاری از ماشین های دیگر از خانواده سرفیس جدا کنید. این کامپیوتر را کمی سبک تر می کند اما از نظر عملکرد به همان اندازه قدرتمند است.

برنامه های طراحی گرافیکی برای Surface Pro

نرم افزار به اندازه سخت افزار ضروری است. در یک دنیای عالی، هر دو کاملاً همسو خواهند بود. در اینجا لیست من از برنامه های طراحی گرافیکی برای Surface Pro است.

اول از همه، شما نمی توانید بدون Adobe Photoshop کار کنید. من نیازی به توضیح ندارم که چه کاری می تواند انجام دهد. این برای هر گرافیست و عکاسی ضروری است.
در مورد Adobe Illustrator هم همینطور. اگر ایجاد نمادها، لوگوها یا آثار هنری معامله شماست، کلاسیک مبتنی بر وکتور برنامه طراحی گرافیکی شماست.
اگر به دنبال جایگزین ارزان‌تری هستید، می‌توانید Affinity’s Photo and Designer را در نظر بگیرید. این ارزان تر است اما از نظر ویژگی ها به اندازه برنامه های Adobe کامل نیست.

iPad vs Surface برای طراحی گرافیکی

از آنجایی که اکثر محصولات سرفیس تبلت هستند، مقایسه آیپد و سرفیس برای طراحی گرافیکی به راحتی انجام می شود. پس کدام یک را باید بخرید؟ یکی از مهم ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید، قلمی است که می توانید با هر دو محصول استفاده کنید. مقایسه Surface Pen و Apple Pencil به همین سرعت انجام می شود.

در مورد من، من iPad را خیلی دوست دارم. آن را با Procreate، یک ابزار فوق العاده برای هر طراح گرافیک ارائه می شود. با این حال، خانواده سرفیس به ویندوز 11 دسترسی دارند که مسلماً سیستم عامل قوی‌تری نسبت به iPadOS است.

اگر به دستگاه های دیگری که شما یا مشتریانتان دارید نگاه کنید، انتخاب یکی از این دو آسان تر است. من توصیه می کنم با آن هماهنگ شوید تا اکوسیستمی از دستگاه ها را از یک سازنده ایجاد کنید.

سوالات متداول طراحی در سرفیس

در مورد خانواده سرفیس مایکروسافت چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. با افزایش تعداد ماشین ها، گزینه ها برای طراحان گرافیک افزایش می یابد تا کامپیوتر بعدی خود را انتخاب کنند. در اینجا لیستی از سؤالات و پاسخ های متداول وجود دارد که به شما در انتخاب درست کمک می کند.

آیا مایکروسافت سرفیس پرو برای طراحی گرافیکی خوب است؟
سرفیس پرو در دو نسخه موجود است. اینها سرفیس پرو 8 و سرفیس پرو ایکس هستند. هر دو لپ تاپ های فوق العاده ای هستند، اما من معتقدم سرفیس پرو 8 برای طراحی گرافیکی مناسب تر است.

این پیکربندی دارای یک CPU اینتل i5 یا i7 قوی‌تر است که آن را از سرفیس پرو ایکس متمایز می‌کند. برای اجرای ابزارهای طراحی گرافیکی خود به قدرت خام یک CPU اینتل نیاز دارید.

کدام سرفیس مایکروسافت برای هنرمندان بهتر است؟

هنرمندان باید از قلم سرفیس مایکروسافت برای طراحی، نقاشی و طراحی استفاده کنند. تمامی لپ‌تاپ‌های سرفیس از قلم سرفیس پشتیبانی می‌کنند.

بنابراین بهترین لپ تاپ مایکروسافت سرفیس برای هنرمندان مانند طراحان گرافیک است. من معتقدم که این یا سرفیس بوک 3 یا سرفیس لپ تاپ 4 است، بسته به ترجیح شما.

جدیدترین سرفیس مایکروسافت در سال 2023 کدام است؟
جدیدترین لپ‌تاپ سرفیس مایکروسافت، لپ‌تاپ سرفیس استودیو است. در اکتبر 2021 منتشر شد. در اینجا لیستی از جدیدترین نسخه های سرفیس مایکروسافت آمده است.

لپ تاپ سرفیس استودیو در اکتبر 2021.
Surface Go 3 در سپتامبر 2021.
Surface Laptop 4 در آوریل 2021.

 

کلیدواژه : طراحی در سرفیس
macbook
ارسال دیدگاه