آیا سرفیس پرو 9 وب کم خوبی دارد؟

سرفیس پرو 9

وب کم سرفیس پرو 9

سرفیس پرو 9

سرفیس پرو 9 جدید مایکروسافت یک تبلت بسیار توانا است و یک وب کم عالی برای جلسات و تماس ها دارد. همچنین از Windows Hello نیز پشتیبانی می کند.

Surface Pro 9 یک راه‌اندازی بسیار مهم در سری سخت‌افزار مایکروسافت است که برخی ارتقاها و تغییرات خوشایند را در محبوب‌ترین رایانه شخصی سرفیس خود به ارمغان آورده است. آخرین مدل سریع‌تر از قبل است و شاید مهم‌تر از همه، برای اولین بار پس از سال‌ها در رنگ‌های کاملاً جدید عرضه می‌شود. اما در عصر کار هیبریدی، چیز دیگری وجود دارد که بسیار مهم است و آن وب کم است. خانواده سرفیس پرو معمولا کیفیت وب کم فوق العاده ای داشته اند و سرفیس پرو 9 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

وب‌کم جلویی سرفیس پرو 9 از رزولوشن Full HD 1080p پشتیبانی می‌کند که یکی از دوربین‌های بهتری است که امروزه می‌توانید تهیه کنید. جالب اینجاست که در لیست رسمی مشخصات دیگر ذکر نشده است که وضوح کامل سنسور 5 مگاپیکسل است، اما هنوز هم همینطور است. علاوه بر این، در Surface Pro 9 با 5G، افکت های Windows Studio نیز وجود دارد. در پشت، یک دوربین 10 مگاپیکسلی با پشتیبانی از ویدیوهای 4K، درست مانند مدل های قبلی وجود دارد.

 

افکت های ویندوز استودیو (سرفیس پرو 9 با 5G)

وب کم سرفیس پرو 9

چیزی که ارزش صحبت کردن را دارد، مختص سرفیس پرو 9 با 5G است و همه اینها به لطف پردازنده مایکروسافت SQ3 است. این پردازنده که مبتنی بر فناوری Arm است، شامل یک واحد پردازش عصبی یا NPU است که بارهای کاری خاص مرتبط با هوش مصنوعی را مدیریت می کند. این مجموعه ای از ویژگی های هوشمند را برای دوربین و میکروفون در ویندوز 11 فعال می کند که Windows Studio Effects نامیده می شود.

Windows Studio Effects شامل چند چیز است. برای دوربین، پشتیبانی از قاب‌بندی خودکار وجود دارد، به این معنی که می‌توانید جلوی دوربین حرکت کنید و روی صورت شما متمرکز می‌ماند. سپس تاری پرتره نیز وجود دارد که یک جلوه تاری ملایم برای پس زمینه ایجاد می کند.

شبیه به افکت بوکه طبیعی در هنگام استفاده از یک دوربین سنتی. آخرین مورد مدتی است که وجود دارد و به آن تماس چشمی می گویند. اساساً باعث می‌شود وقتی به صفحه نمایش خود نگاه می‌کنید، به نظر می‌رسد که در واقع مستقیم به دوربین نگاه می‌کنید، بنابراین دیگران می‌توانند احساس کنند که شما کاملاً به آنها توجه می‌کنید.

در بخش صوتی، NPU همچنین شفافیت صدا را فعال می‌کند که نویز پس‌زمینه را کاهش می‌دهد تا دیگران بتوانند به وضوح صدای شما را در طول تماس‌ها و جلسات بشنوند.

هنوز به یک وب کم بهتر نیاز دارید؟

در حالی که ما استدلال می کنیم که وب کم در سرفیس پرو 9 تقریباً برای همه به اندازه کافی خوب است، این احتمال وجود دارد که شما چیز بهتری بخواهید. اگر به دنبال چنین چیزی هستید، احتمالاً چیزی خاص با کیفیت بسیار بالا می‌خواهید، و یکی از بهترین گزینه‌ها وب‌کم Dell UltraSharp 4K است. این سنسور 4K Sony Starvis دارد که برای نور کم بهینه شده است، به علاوه ویژگی هایی مانند قاب بندی خودکار و پشتیبانی از Windows Hello.

وب کم سرفیس پرو 9

 

macbook
ارسال دیدگاه